Súlyos baleset történt Debrecen közelében

2026.06.21

Két autó ütközött vasárnap délután Debrecen-Bánkon, a Külső-Diószegi úton, a helyszínre mentőhelikopter érkezett.

A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a járművekben összesen három fő utazott, őket kórházba szállították. Egy főt feszítővágóval kellett a roncsból kiszabadítani.

Tetszett? Oszd meg másokkal is!

az eredeti hír itt elérhető