Súlyos baleset történt Debrecen közelében
2026.06.21Két autó ütközött vasárnap délután Debrecen-Bánkon, a Külső-Diószegi úton, a helyszínre mentőhelikopter érkezett.
A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a járművekben összesen három fő utazott, őket kórházba szállították. Egy főt feszítővágóval kellett a roncsból kiszabadítani.
Tetszett? Oszd meg másokkal is!

