Papp László megmutatta az íróasztalát
2026.06.21Pontosabban a Kossuth Lajosét. A hagyomány szerint ugyanis a mindenkori debreceni polgármester örökli Kossuth Lajos íróasztalát, ahol dolgozhat és fontos döntéseket hozhat.
Papp László, Debrecen polgármestere kalauzulta végig a szombati Múzeumok Éjszakáján azokat a látogatókat, akik a debreceni Városházán szerettek volna körbenézni. Bemutatta nekik Kossuth Lajos egykori dolgozószobáját és íróasztalát is, melyet jelenleg ő használhat, de egy fotó erejéig bárki más is kipróbálhatta azt szombaton.
Tetszett? Oszd meg másokkal is!

