Papp László megmutatta az íróasztalát

2026.06.21

Pontosabban a Kossuth Lajosét. A hagyomány szerint ugyanis a mindenkori debreceni polgármester örökli Kossuth Lajos íróasztalát, ahol dolgozhat és fontos döntéseket hozhat.

Papp László, Debrecen polgármestere kalauzulta végig a szombati Múzeumok Éjszakáján azokat a látogatókat, akik a debreceni Városházán szerettek volna körbenézni. Bemutatta nekik Kossuth Lajos egykori dolgozószobáját és íróasztalát is, melyet jelenleg ő használhat, de egy fotó erejéig bárki más is kipróbálhatta azt szombaton.

Tetszett? Oszd meg másokkal is!

az eredeti hír itt elérhető