Összeházasodnak a Győri Audi ETO kézilabdázói
2026.06.19Összeházasodok Fodor Csenge és Bruna de Paula, a Győri Audi ETO két kézilabdázója. A boldogító igent a légiós otthonában, Brazíliában mondják ki.
A korábbi magyar válogatott balszélső és a brazil balátlövő-irányító a honi sportéletben szinte példátlan módon vállalták fel nyíltan másságukat, életük legszebb napjára készülve – írja a Magyar női kézilabda Facebook-oldal, ami több fotót is megosztott a szerelmesekről. Fodor Csenge és Bruna de Paula három éve vannak együtt, mától házastársakká válnak.
Fotó: douglasfelicio.com
Tetszett? Oszd meg másokkal is!

