Nagy örömet szereztek a rendőrök egy hajdúsámsoni kisfiúnak

2026.06.21

A Hajdú-Bihar megyei rendőrség munkatársai Hajdúsámsonban leptek meg egy kisfiút a születésnapja alkalmából.

Olivér az egyenruhásokat észlelve fülig érő szájjal nyitott ajtót, majd ezt követően a kistestvérével együtt vizsgálták meg a járőrautó minden egyes részét.

A program zárásaként az ünnepelt közösen az egyenruhásokkal érkezett az ovihoz, majd nagy büszkeséggel és csillogó szemekkel köszönt el a frissen szerzett barátaitól.

Tetszett? Oszd meg másokkal is!

az eredeti hír itt elérhető