Mentőhelikopter szállt le Hajdúszoboszlón, újra kellett éleszteni egy embert

2026.06.22
Többen is a férfi segítségére siettek. Már a mentőhelikopter érkezése előtt megkezdték a segítségnyújtást.

az eredeti hír itt elérhető