Debrecen Hotels

Máltai csapat búcsúztatta a Hajduk Splitet

  2019 Júl 18 / #debrecen
Google ads
Google ads

A Hajduk Split a selejtező első fordulójában búcsúzott a labdarúgó Európa-ligától, mivel a csütörtöki, hazai visszavágón 3-1-re kikapott a máltai Gzira csapatától.

A horvátok 1-0-ra nyertek a párharc idegenbeli első meccsén, vagyis a máltaiak idegenben szerzett több góllal léptek tovább. A vesztes visszavágót a Hajduk magyar légiósa, Gyurcsó Ádám a cseresorból nézte végig.
Nagy Ádám kezdőként egy félidőt kapott a lengyel Legia csapatában, amely hazai 3-0-s sikerével elbúcsúztatta a gibraltári Europa FC-t.

El-selejtező, 1. forduló, visszavágók:

B36 Tórshavn (feröeri)-Crusaders (északír) 2-3 (1-2)
Továbbjutott: a Crusaders kettős győzelemmel (5-2).
Hajduk Split (horvát)-Gzira (máltai) 1-3 (1-0)
Tj.: a Gzira (3-3), idegenben szerzett több góllal.
Hibernians (máltai)-Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz) 0-1 (0-0)
Tj.: a Sahtyor Szoligorszk kettős győzelemmel (2-0).
NK Mura (szlovén)-Makkabi Haifa (izraeli) 2-3 (1-2)
Tj.: a Makkabi Haifa kettős győzelemmel (5-2).
IFK Norköpping (svéd)-St. Patricks (ír) 2-1 (1-0)
Tj.: a Norköpping kettős győzelemmel (4-1).
FK Shkupi (macedón)-Pjunik Jereván (örmény) 1-2 (0-2)
Tj.: a Pjunik (5-4).
FK Vityebszk (fehérorosz)-Kuopio PS (finn) 1-1 (1-0)
Tj.: a Kuopio (3-1).
Ballymena (északír)-Malmö FF (svéd) 0-4 (0-1)
Tj.: a Malmö kettős győzelemmel (11-0).
Buducnost Podgorica (montenegrói)-Trans Narva (észt) 4-1 (1-1)
Tj.: a Buducnost kettős győzelemmel (6-1) .
NK Domzale (szlovén)-Balzan (máltai) 1-0 (1-0)
Tj.: a Domzale kettős győzelemmel (5-3).
Glasgow Rangers (skót)-St Joseph’s (gibraltári) 6-0 (2-0)
Tj.: a Rangers kettős győzelmmel (10-0).
Kilmarnock (skót)-Connah’s Quay (walesi) 0-2 (0-0)
Tj.: a Connah’s Quay (3-2)
Radnicki Nis (szerb)-Flora Tallinn (észt) 2-2 (0-0)
Tj.: a Flora Tallinn (4-2).
Spartak Trnava (szlovák)-Radnik Bijeljina (bosnyák) 2-0 (1-0, 2-0, 2-0) – tizenegyesekkel: 3-2
Tj.: a Spartak Trnava (2-2), tizenegyesekkel.
Legia Warszawa (lengyel)-Europa FC (gibraltári) 3-0 (2-0)
Tj.: a Legia (3-0).
Shamrock Rovers (ír)-Brann Bergen (norvég) 2-1 (0-0)
Tj.: a Shamrock Rovers (4-3).
KR Reykjavik (izlandi)-Molde (norvég) 0-0
Tj.: a Molde (7-1).

korábban:
Fehérvár FC-FK Zeta (montenegrói) 0-0
Tj.: a Fehérvár FC (5-1).
FK Kukesi (albán)-Debreceni VSC 1-1 (1-0)
Tj.: a Debrecen (4-1).
Levadia Tallinn (észt)-Stjarnan (izlandi) 3-2 (1-1, 2-1, 3-1) – hosszabbítás után
Tj.: a Stjarnan (4-4), idegenben szerzett több góllal.
Dinamo Minszk (fehérorosz)-FK Liepaja (lett) 1-2 (0-1)
Tj.: a Liepaja (3-2).
Levszki Szófia (bolgár)-Ruzomberok (szlovák) 2-0 (1-0)
Tj.: a Levszki Szófia kettős győzelemmel (4-0).
Apollon (ciprusi)-Kauno Zalgiris (litván) 4-0 (2-0)
Tj.: az Apollon kettős győzelemmel (6-0).
Cracovia (lengyel)-Dunaszerdahely (szlovák) 2-2 (1-0, 1-1, 1-2) – hosszabbítás után
Tj.: a Dunaszerdahely (3-3), idegenben szerzett több góllal.
Haugesund (norvég)-Cliftonville (északír) 5-1 (3-1) (1-0)
Tj.: a Haugesund kettős győzelemmel (6-1).
Milsami (moldovai)-FCSB (román) 1-2 (0-2)
Tj.: az FCSB kettős győzelemmel (4-1).
Neftci Baku (azeri)-Speranta Nisporeni (moldovai) 6-0 (4-0)
Tj.: a Neftci Baku kettős győzelemmel (9-0).
Petrocub (macedón)-AEK Larnaca (ciprusi) 0-1 (0-0)
Tj.: az AEK Larnaca kettős győzelemmel (2-0).
Torpedo Kutaiszi (georgiai)-FK Ordabaszi (kazah) 0-2 (0-0)
Tj.: az Ordabaszi kettős győzelemmel (3-0).
Vaduz (liechtensteini)-Breidablik (izlandi) 2-1 (0-0)
Tj.: a Vaduz (2-1).
Zrinjski Mostar (bosnyák)-Akademija Pandev (macedón) 3-0 (0-0)
Tj.: a Zrinjski Mostar kettős győzelemmel (6-0).
Hapoel Beer Seva (izraeli)-FK Laci (albán) 1-0 (0-0)
Tj.: a Hapoel Beer Seva (2-1).
Progres Niedercorn (luxemburgi)-Cork City (ír) 1-2 (0-1)
Tj.: a Progres Niedercorn (3-2).
UE Engordany (andorrai)-Dinamo Tbiliszi (georgiai) 0-1 (0-0)
Tj.: a Dinamo Tbiliszi kettős győzelemmel (7-1).
Zalgiris Vilnius (litván)-Budapest Honvéd 1-1 (1-0)
Tj.: a Budapest Honvéd (4-2).
FK Tobol (kazah)-Jeunesse Esch (luxemburgi) 1-1 (1-0)
Tj.: a Jeunesse Esch (1-1), idegenben szerzett góllal.
Kajrat Almati (kazah)-Siroki Brijeg (bosnyák) 2-1 (0-0)
Tj.: a Kajrat Almati kettős győzelemmel (4-2).
Makedonija GP (macedón)-Alaskert FC (örmény) 0-3 (0-1)
Tj.: az Alaskert kettős győzelemmel (6-1).
Teuta Durres (albán)-Ventspils FK (lett) 1-0 (0-0)
T.: a Ventspils (3-1).
Inter Turku (finn)-Bröndby IF (dán) 2-0 (0-0)
Tj.: a Bröndby (4-3).
Rigas FS (lett)-Olimpija Ljubljana (szlovén) 0-2 (0-1)
Tj.: az Olimpija Ljubljana (4-3).
Rovaniemi (finn)-Aberdeen (skót) 1-2 (1-1)
Tj.: az Aberdeen kettős győzelemmel (4-2).
Universitatea Craiova (román)-Szabail (azeri) 3-2 (1-0)
Tj.: a Craiova kettős győzelemmel (6-4).

szerdán játszották:
Csikhura Szacshere (georgiai)-Fola Esch (luxemburgi) 2-1 (1-0)
Tj.: a Csikhura kettős győzelemmel (4-2).
kedden játszották:
OFK Titograd (montenegrói)-CSZKA Szófia (bolgár) 0-0
Tj.: a CSZKA Szófia (4-0).
KÍ Klaksvík (feröeri)-FK Riteriai (litván) 0-0
Tj.: a Klaksvík (1-1), idegenben szerzett góllal.
FA Bananc (örmény)-FK Cukaricki (szerb) 0-5 (0-3)
Tj.: a Cukaricki kettős győzelemmel (8-0).