Idén is osztanak lombgyűjtő zsákokat Debrecenben – helyszínek, időpontok
2022.09.23Idén ősszel sem maradhat el a lombgyűjtőzsák-osztás, sőt már szeptemberben el is kezdődik. Erről tájékoztatta a sajtó képviselőit Papp Viktor, a Fidesz-KDNP frakcióvezetője 2022. szeptember 23-án.
A korábbi éveknek megfelelően, Debrecen egyéni önkormányzati képviselői közreműködésével ebben az évben is biztosítják az ingyenes lombgyűjtő zsákokat a debrecenieknek – mondta a Fidesz-KDNP frakcióvezetője.
Az előző évekhez hasonlóan az egyéni önkormányzati képviselők közreműködésével, személyesen biztosítjuk a szűkebb környezetükben, a városrészekben élő debreceniek számára az ingyenes lombgyűjtő zsákokat, adott időpontokban és helyszíneken – tette hozzá Papp Viktor.
A zsákosztásokon való részvétel előzetes internetes regisztrációhoz nem kötött.
A lombgyűjtőzsák-osztás helyszínei és időpontjai:
1. körzet Becsky István
szeptember 29. 17:00 – Acsádi út 40.
2. körzet Papp Viktor
október 5. 16:00 – Debreceni Mesekert Óvoda (Körtefa utca 3.)
3. körzet Szilágyi Edina
szeptember 26. 17:00-18:00 Mátyás király úti könyvtár
szeptember 28. 17:00-18:00 Zsuzsi Erdei Vasút
4. körzet Dr. Nagy Sándor
szeptember 26. 18:00 – Debreceni Benedek Elek Általános Iskola (Bocskai tér 1.)
5. körzet Hetei József
szeptember 28. 17:30 – Debreceni Benedek Elek Általános Iskola (Bocskai tér 1.)
6. körzet Türk László
szeptember 30. 16:00-16:30 – Kondoros kert, Kéknyelű utca 57. szám előtt
szeptember 30. 17:00-17:30 – Bayk András kert, Kondoroskert u. 33. szám előtt
szeptember 30. 18:15-18:30 – Nagycsere, Református Egyház udvara
október 5. 17:00-17:30 – DEMKI Homokkerti Közösségi Ház udvara, Szabó Kálmán u. 68.
október 6. 17:30-18:00 – Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola udvara, Komáromi Csipkés György tér 9.
7. körzet Kovács István
október 05. 16:00 – Nagybánya utca 4. (Dohánybolt)
október 06. 17:30 – Karácsony Sándor Általános Iskola (Komáromi Csipkés György tér 9.)
október 08. 13:00 – Haláp
8. körzet Vadon Balázs
október 03. 17:30 – Bánk – Cívis Étkeztetési Központ (Fácán-Petúr utca sarkán lévő épület)
október 07. 17:30 – Kerekestelep – Idősek Otthona ( Szávai Gyula utca 57/F.)
9. körzet Komolay Szabolcs
október 1. 09:30 – Cseresznye utcai közösségi tér a templom mellett
október 1. 11:30 – Serli kanyarban a presszó udvarán
10. körzet Piros Zoltán
október 04. 16:30 – Epreskerti Általános Iskola (Epreskert utca 80.)
október 05. 16:30 – Áchim András Utcai Óvoda Tégláskerti telephelye (Halász utca 4.)
október 06. 16:30 – Debrecen-Szepes, magánlakás udvara (Sárga dűlő 29.)
október 11. 16:30 – Közép Utcai Óvoda (Közép utca 2.)
október 12. 16:30 – Ispotály Utcai Óvoda (Ispotály utca 12.)
11. körzet Orosz Aurélia
szeptember 27. 15:00 – Szoboszlói Úti Általános Iskola (Szoboszlói út 3.)
12. körzet Csaholczi Attila
Egy hónapig minden kedden és csütörtökön, Első osztás napja: 09.26. 13:00-16:00 –
Debrecen, Tócóskert tér 3 fsz. iroda
13. körzet Varga András
október 4. 17:30 – Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény (Angyalföld tér 4.)
14. körzet Dr. Széles Diána
október 3. 14:30 – Pósa utca 1. szám alatti Közösségi Ház
15. körzet Dr. Barcsa Lajos
október 06. 18:00 – Vénkerti Általános Iskola (Sinai Miklós utca 6.)
október 20. 17:00 – Lilla Téri Általános Iskola (Vág utca 9.)
16. körzet Dr. Papp Csaba
október 3. 17:00 – Arany János Óvoda
17. körzet Dr. Kiss Sándor
október 4. 15:00 – Faragó Utcai Óvoda (Faragó utca 20.)
18. körzet Majer Tamás
október 11. 17:00-18:00 Pallag – Debreceni Nemzetközi Iskola parkolója (Heltai Gáspár utca 1.)
október 11. 17:00-18:00 Debreceni Hatvani István Általános Iskola (Kardos Albert utca 24.)
október 14. 17:00-18:00 Józsa – Dalmi Ház (Nagyszentgyörgy utca 77.)
19. körzet Fodor Levente
Előzetes telefonos egyeztetés alapján 06 30 683 3720
20. körzet Korbeák György
október 3. 17:00 – Újkerti Közösségi Ház
21. körzet Katona Erzsébet
október 04. 16:00-17:00 Kismacs – Közösségiház (4002, Debrecen – Kismacs Napraforgó utca 16.)
október 05. 16:00-17:00 Ondód – Közösségiház (4002, Debrecen – Ondód Kalász utca 1.)
október 05. 17:30-18:30 Nagymacs – Közösségiház (4063, Debrecen – Nagymacs, Kastélykert utca 39.)
október 06. 16:00-17:00 Liget Óvoda (4032, Debrecen, Tessedik Sámuel utca 218.)
október 06. 17:30-18:30 Árpád Vezér Általános Iskola (4032, Debrecen Böszörményi út 150.)
22. körzet Bordásné Gyuris Katalin
szeptember 29. 17:00-18:00 – Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium (Békessy Béla utca 12.)
23. körzet Balázs Ákos
egyeztetés alatt
Idén is osztanak lombgyűjtő zsákokat Debrecenben – helyszínek, időpontok
2022.09.23Idén ősszel sem maradhat el a lombgyűjtőzsák-osztás, sőt már szeptemberben el is kezdődik. Erről tájékoztatta a sajtó képviselőit Papp Viktor, a Fidesz-KDNP frakcióvezetője 2022. szeptember 23-án.
A korábbi éveknek megfelelően, Debrecen egyéni önkormányzati képviselői közreműködésével ebben az évben is biztosítják az ingyenes lombgyűjtő zsákokat a debrecenieknek – mondta a Fidesz-KDNP frakcióvezetője.
Az előző évekhez hasonlóan az egyéni önkormányzati képviselők közreműködésével, személyesen biztosítjuk a szűkebb környezetükben, a városrészekben élő debreceniek számára az ingyenes lombgyűjtő zsákokat, adott időpontokban és helyszíneken – tette hozzá Papp Viktor.
A zsákosztásokon való részvétel előzetes internetes regisztrációhoz nem kötött.
A lombgyűjtőzsák-osztás helyszínei és időpontjai:
1. körzet Becsky István
szeptember 29. 17:00 – Acsádi út 40.
2. körzet Papp Viktor
október 5. 16:00 – Debreceni Mesekert Óvoda (Körtefa utca 3.)
3. körzet Szilágyi Edina
szeptember 26. 17:00-18:00 Mátyás király úti könyvtár
szeptember 28. 17:00-18:00 Zsuzsi Erdei Vasút
4. körzet Dr. Nagy Sándor
szeptember 26. 18:00 – Debreceni Benedek Elek Általános Iskola (Bocskai tér 1.)
5. körzet Hetei József
szeptember 28. 17:30 – Debreceni Benedek Elek Általános Iskola (Bocskai tér 1.)
6. körzet Türk László
szeptember 30. 16:00-16:30 – Kondoros kert, Kéknyelű utca 57. szám előtt
szeptember 30. 17:00-17:30 – Bayk András kert, Kondoroskert u. 33. szám előtt
szeptember 30. 18:15-18:30 – Nagycsere, Református Egyház udvara
október 5. 17:00-17:30 – DEMKI Homokkerti Közösségi Ház udvara, Szabó Kálmán u. 68.
október 6. 17:30-18:00 – Debreceni Karácsony Sándor Általános Iskola udvara, Komáromi Csipkés György tér 9.
7. körzet Kovács István
október 05. 16:00 – Nagybánya utca 4. (Dohánybolt)
október 06. 17:30 – Karácsony Sándor Általános Iskola (Komáromi Csipkés György tér 9.)
október 08. 13:00 – Haláp
8. körzet Vadon Balázs
október 03. 17:30 – Bánk – Cívis Étkeztetési Központ (Fácán-Petúr utca sarkán lévő épület)
október 07. 17:30 – Kerekestelep – Idősek Otthona ( Szávai Gyula utca 57/F.)
9. körzet Komolay Szabolcs
október 1. 09:30 – Cseresznye utcai közösségi tér a templom mellett
október 1. 11:30 – Serli kanyarban a presszó udvarán
10. körzet Piros Zoltán
október 04. 16:30 – Epreskerti Általános Iskola (Epreskert utca 80.)
október 05. 16:30 – Áchim András Utcai Óvoda Tégláskerti telephelye (Halász utca 4.)
október 06. 16:30 – Debrecen-Szepes, magánlakás udvara (Sárga dűlő 29.)
október 11. 16:30 – Közép Utcai Óvoda (Közép utca 2.)
október 12. 16:30 – Ispotály Utcai Óvoda (Ispotály utca 12.)
11. körzet Orosz Aurélia
szeptember 27. 15:00 – Szoboszlói Úti Általános Iskola (Szoboszlói út 3.)
12. körzet Csaholczi Attila
Egy hónapig minden kedden és csütörtökön, Első osztás napja: 09.26. 13:00-16:00 –
Debrecen, Tócóskert tér 3 fsz. iroda
13. körzet Varga András
október 4. 17:30 – Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény (Angyalföld tér 4.)
14. körzet Dr. Széles Diána
október 3. 14:30 – Pósa utca 1. szám alatti Közösségi Ház
15. körzet Dr. Barcsa Lajos
október 06. 18:00 – Vénkerti Általános Iskola (Sinai Miklós utca 6.)
október 20. 17:00 – Lilla Téri Általános Iskola (Vág utca 9.)
16. körzet Dr. Papp Csaba
október 3. 17:00 – Arany János Óvoda
17. körzet Dr. Kiss Sándor
október 4. 15:00 – Faragó Utcai Óvoda (Faragó utca 20.)
18. körzet Majer Tamás
október 11. 17:00-18:00 Pallag – Debreceni Nemzetközi Iskola parkolója (Heltai Gáspár utca 1.)
október 11. 17:00-18:00 Debreceni Hatvani István Általános Iskola (Kardos Albert utca 24.)
október 14. 17:00-18:00 Józsa – Dalmi Ház (Nagyszentgyörgy utca 77.)
19. körzet Fodor Levente
Előzetes telefonos egyeztetés alapján 06 30 683 3720
20. körzet Korbeák György
október 3. 17:00 – Újkerti Közösségi Ház
21. körzet Katona Erzsébet
október 04. 16:00-17:00 Kismacs – Közösségiház (4002, Debrecen – Kismacs Napraforgó utca 16.)
október 05. 16:00-17:00 Ondód – Közösségiház (4002, Debrecen – Ondód Kalász utca 1.)
október 05. 17:30-18:30 Nagymacs – Közösségiház (4063, Debrecen – Nagymacs, Kastélykert utca 39.)
október 06. 16:00-17:00 Liget Óvoda (4032, Debrecen, Tessedik Sámuel utca 218.)
október 06. 17:30-18:30 Árpád Vezér Általános Iskola (4032, Debrecen Böszörményi út 150.)
22. körzet Bordásné Gyuris Katalin
szeptember 29. 17:00-18:00 – Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium (Békessy Béla utca 12.)
23. körzet Balázs Ákos
egyeztetés alatt