Hármas karambol történt Debrecenben

2026.06.17

Egymásnak ütközött három személygépkocsi Debrecenben, a Füredi úton, az Egyetem sugárút kereszteződésében.

Az autókban csak a sofőrök utaztak. A helyi hivatásos tűzoltók műszaki mentést végeznek. Az érintett útszakaszon forgalmi akadály van – közölte a katasztrófavédelem.

Tetszett? Oszd meg másokkal is!

az eredeti hír itt elérhető