Fontos győzelmet arattak a debreceni kézisek a Dunaújváros ellen

2021.11.17

Második félidei játékának köszönhetően magabiztosan verte hazai pályán a Dunaújváros csapatát a DVSC.

DVSC SCHAEFFLER–DUNAÚJVÁROSI KKA 35–27 (17–16)
Debrecen 800 néző. V: Felhő, Öcsi

DVSC: GIEGERICH – M. Costa 1, Kovács Anna 1, VÁMOS P. 5, BORDÁS 5, Hornyák D. 1, PETRUS 3. Csere: Csapó Kyra (kapus), Arany 1, PLANÉTA 4 (3), Poczetnyik L. 1, SZABÓ N. 4, TÓVIZI 5, VÁMOS M. 3, Csernyánszki 1. Edző: Szilágyi Zoltán
DUNAÚJVÁROS: Bartulovic –SZALAI B. 6, Borgyos 1, Weisheitel 3, Matucza 3, Polics 3, KAZAI 3. Csere: Wéninger, Hlogyik (kapusok), Kukucska, Bulath, FARKAS J 4 (1), MRMOLJA 4, Kiss Cs., Krupják-Molnár, Fodor N. Edző: Vágó Attila

Az eredmény alakulása. 5. perc: 5–1. 8. p.: 5–5. 23. p.: 12–9. 39. p.: 24–17. 48. p.: 30–20.
Kiállítások: 4, ill. 4 perc
Hétméteresek: 3/3, ill. 3/1

MESTERMÉRLEG
Szilágyi Zoltán: Nagyon fontos volt számunkra ez a győzelem! Jól kezdtünk, aztán a hibáinkkal felhoztuk a jól küzdő vendégeket, nagyon sok az első félidőben kapott tizenhat gól. Szünet után gyorsan eldöntöttük a mérkőzést, örülök, hogy felszabadultan kézilabdáztunk, a lányok élvezték a játékot, ez sokat jelenthet a vasárnapi kupavisszavágó előtt!
Vágó Attila: Az elmúlt hetek sikerei sajnos áldozatokkal jártak, alapemberek hiányoztak csapatomból. Az első félidőben jól játszottunk, kihasználtuk a lehetőségeinket, sajnos szünet után elfogytunk, hamar eldőlt a két pont sorsa.