Menu
Médiaajánlat
Kapcsolatfelvétel
Médiaajánlat
Kapcsolatfelvétel
Ennél rosszabbkor nem is történhetett volna, hiba lépett fel a hajdú-bihari víztermelő üzemben, részleges vízhiány alakult ki
2026.06.21
A település egy részén nyomáscsökkenés és vízhiány van.
az eredeti hír itt elérhető
Online az oldalon
Most
☆
468
☆
Felhasználó Online
Google hirdetés
Simple stat
23217887
Latest Apple News