Ennél rosszabbkor nem is történhetett volna, hiba lépett fel a hajdú-bihari víztermelő üzemben, részleges vízhiány alakult ki

2026.06.21
A település egy részén nyomáscsökkenés és vízhiány van.

az eredeti hír itt elérhető