Debrecenben marad Bukor Rajmund

2026.06.23

Az előző két idényben magyar bajnoki ezüstérmes DEAC jégkorongcsapata szerződést hosszabbított hátvédjével, Bukor Rajmunddal.

A 27 éves, nyolcszoros válogatott védő ötödik debreceni idényére készülhet. A legutóbbi Erste Liga-szezon alapszakaszában 32 mérkőzésen hat gólt lőtt és nyolc gólpasszt osztott ki, míg a negyeddöntő hét találkozóján 2 pontot (1, 1) gyűjtött.

A legutóbb sereghajtó Dunaújvárosi Acélbikáknál marad Bánki Dávid, míg a magyar bajnoki címvédő Budapest Jégkorong Akadémia HC Weidemann Márkkal hosszabbított.

Tetszett? Oszd meg másokkal is!

az eredeti hír itt elérhető