Bosszankodhatnak a lakók? Órákon át vízhiány várható a hajdú-bihari településen

2026.06.22
Karbantartás lesz. A vízhiányra a Debreceni Vízmű Zrt. hívta fel a lakosok figyelmét.

az eredeti hír itt elérhető