Befutott a vészjelzés: mérgező gáz miatt riasztották a hatóságokat Hajdú-Biharban!

2026.06.21
Színtelen, szagtalan, azonban rendkívül veszélyes. Egy szén-monoxid érzékelő jelzett be, a hatóság is igazolta a mérgező gáz jelenlétét.

az eredeti hír itt elérhető