Menu
Médiaajánlat
Kapcsolatfelvétel
Médiaajánlat
Kapcsolatfelvétel
Befutott a vészjelzés: mérgező gáz miatt riasztották a hatóságokat Hajdú-Biharban!
2026.06.21
Színtelen, szagtalan, azonban rendkívül veszélyes. Egy szén-monoxid érzékelő jelzett be, a hatóság is igazolta a mérgező gáz jelenlétét.
az eredeti hír itt elérhető
Online az oldalon
Most
☆
469
☆
Felhasználó Online
Google hirdetés
Simple stat
23217751
Latest Apple News