Alig lépett működésbe, valakinek máris útban lehetett a Debrecenben elhelyezett traffipax

2026.06.21
Csak találgatnak, kinek lehetett útban. A traffipax vasárnap délután már nem üzemelt.

az eredeti hír itt elérhető