Menu
Médiaajánlat
Kapcsolatfelvétel
Médiaajánlat
Kapcsolatfelvétel
Alig lépett működésbe, valakinek máris útban lehetett a Debrecenben elhelyezett traffipax
2026.06.21
Csak találgatnak, kinek lehetett útban. A traffipax vasárnap délután már nem üzemelt.
az eredeti hír itt elérhető
Online az oldalon
Most
☆
470
☆
Felhasználó Online
Google hirdetés
Simple stat
23217694
Latest Apple News