A Debreceni Labdarúgó Akadémia csapata nyerte meg a „Danone Focikupa a Gyermekekért” debreceni elődöntőjét

2019.05.06

A Debreceni Labdarúgó Akadémia csapata nyerte meg a „Danone Focikupa a Gyermekekért” torna debreceni regionális döntőjét. A hazai pályán játszó fiatalok a fináléban a Nyíregyháza Spartacus csapatát győzték le 1:0-ra, így ők vehetnek részt a kupa budapesti országos döntőjében. A Fair Play csapat díját a nyíregyházi Filo SE csapata nyerte el. A Danone és az MLSZ Grassroots Program szervezésében megvalósuló Danone Focikupa a Gyermekekért tornán áprilisban és májusban összesen 96 csapat mintegy 1200 gyermek labdarúgója versenyez egymással azért, hogy Magyarországot képviselhesse a torna nemzetközi döntőjén, Spanyolországban.

Fotó: Kovács Péter