Kezdődik a virágosztás Debrecenben, itt vannak az időpontok és a körzetek
2019.05.16Debrecen egyéni önkormányzati képviselői 2019-ben is osztanak elültethető virágokat a körzetükben élő debrecenieknek. Az igénylők a virágok átvételéhez lakcímkártyájukat is vigyék magukkal!
Becsky István Gábor (1-es körzet)
Egyeztetés alapján a +36206616438-as telefonszámon.
Papp Viktor (2-es körzet)
2019.06.04., kedd 16.00 Mesekert Óvoda
Nagy Sándor (4-es körzet)
2019.05.22., szerda 18.00 Benedek Elek Általános iskola
Dr. Pankotai László (5-ös körzet)
2019.05.25., szombat 11.00 Gulyás Pál Kollégium udvara
2019.06.01., szombat 11.00 Fényes udvari kispiac mögött
Türk László (6-os körzet)
2019.05.17., péntek 16.30-17.00 Kondoros kert, Kéknyelű u. 57. szám előtt
2019.05.17., péntek 18.45-19.00 Nagycsere, Református Egyház udvara
2019.05.17., péntek 17.30-18.00 Bayk András kert, Felsőpércsi u. 53. Presszó udvara
2019.05.21., kedd 17.30-18.00 DMK Homokkerti Közösségi Ház udvara, Szabó Kálmán u. 68.
2019.05.29., szerda 17.00-17.30 Karácsony Sándor Általános Iskola udvara, Komáromi Csipkés György tér 9.
Kovács István (7-es körzet)
2019.05.29., szerda 17.00 Karácsony Sándor Általános Iskola udvara
2019.05.30., csütörtök 17.00 Nagybáya u. 4. (Dohánybolt udvara)
2019.06.08., szombat 09.00 Haláp, játszótér mellett
Czellér László (8-as körzet)
2019.05.24., péntek 17.00 Kerekestelepi fürdő bejárata
Komolay Szabolcs (9-es körzet)
2019.06.01., szombat 14.00 Lencztelepi református templom udvara (Cseresznye u. 40.)
2019.06.01., szombat 16.30 Biczó István kert – Serli kanyarban található presszó udvarán
Szabó Gyula (10-es körzet)
2019.06.03., hétfő 15.30-16.00 Ispotály Utcai Óvoda
2019.06.03., hétfő 17.00-18.00 Tégláskert – Vadász utca buszmegálló
2019.06.04., kedd 14.30-15.30 Epreskerti Általános Iskola
2019.06.04., kedd 16.00-17.00 Közép Utcai Óvoda
2019.06.04., kedd 18.00-19.00 Szepes, Sárgadülő 29. sz.
Orosz Ibolya Aurélia (11-es körzet)
2019.05.30., csütörtök 15.00 Belvárosi Gondozó Szolgálat Vörösmarty Utcai Idősek Klubja
2019.06.05., szerda 15.00 Szoboszlói Úti Általános Iskola
Csaholczi Attila (12-es körzet)
2019.05.23., csütörtök 16.00 Tócóskert tér 3.
Dr. Ary Petronella (13-as körzet)
2019.05.22., szerda 17.00 Jégcsarnok
Varga András (14-es körzet)
2019.05.24., péntek 16.30 Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Dr. Barcsa Lajos (16-os körzet)
2019.05.23., csütörtök 17.00 Vénkerti Általános Iskola
2019.05.30., csütörtök 17.00 Ond utca
Dr. Mazsu János (19-es körzet)
2019.05.23., csütörtök 15.30 Hatvani István Általános Iskola
Hernádi Zoltán (22-es körzet)
2019.05.23., csütörtök 16.00 Liget Óvoda Tessedik Sámuel Utcai Telephelye
Korbeák György (21-es körzet)
2019. 05. 21., kedd 16.15 Újkerti Könyvtár udvara
Szilágyi László (23-as körzet)
2019.05.23., csütörtök 17.00 Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium